Rolety na zamówienie, na wymiar - Warszawa, Piaseczno - Ombra

Rolety

Instrukcja pomiaru

Informacje o systemie

Rodzaje rolet

Rolety w kasetach - SYSTEM BESTA UNI (zobacz galerię)

Rolety w kasetach to jedna z najpopularniejszych metod na dekoracje okienne . System BESTA UNI to produkt wysokiej jakości który mnogością dostępnych wariantów , akcesoriów jak i kolorystyką (okleiny drewnopodobne , anodowane aluminium ) umożliwia dopasowanie roletki do każdego typu okna zarówno ALU , PVC jak i drewniane w wariancie przykręcanym jak i bezinwazyjnym przyklejanym .Rolety w kasecie BESTA UNI to bardzo duży wybór tkanin roletowych jak i coraz większa kolekcja tak popularnych tkanin DZIEŃ NOC.

Podstawowy i najbardziej popularny system rolet kasetowych z montażem naramowym.

 • kolor systemu: biały, brązowy, anoda, antracyt, dąb, dąb bagienny, dąb jasny, dąb złoty, wiśnia, orzech, mahoń lub dowolny z palety RAL
 • średnica rury: 19 mm 
 • sterowanie: łańcuszek lub sprężyna

Roleta kasetowa Besta Uni 19 mm jest dostępna w 4 opcjach:

 • opcja 1: kaseta przykręcana do listwy przyszybowej
 • opcja 2: kaseta z profilem do klejenia (przyklejana do listwy przyszybowej)
 • opcja 3: kaseta z profilem przystawkowym (przyklejana do ramy okiennej) i prowadnicami przestrzennymi.
 • opcja 4: kaseta z profilem przystawkowym, prowadnicami przestrzennymi i mechanizmem sprężynowym (przyklejana do ramy okiennej). Roleta może być montowana z kasetą u dołu okna i podnoszona do góry.

Opcja 1

Opcja 2

Opcja 3

Opcja 4

Modele prowadnic

Typ A

Typ B

Typ C

Typ D

Typ E

Typ F

Typ G

Rolety wolnowiszące (zobacz galerię)

Roleta wolnowisząca to jedna z najstarszych i najpopularniejszych przysłon okiennych. Prostota działania i walory estetyczne sprawiają że rolety wonowiszące cieszą się dużą popularnością nie tylko w domach prywatnych ale także w biurach i budynkach użytku publicznego. Mają zastosowanie nie tylko jako ochrona przed słońcem, ale także jako element dekoracyjny, zasłona wszelkich wnęk czy nawet ekrany projekcyjne, a bogata kolorystyka idealnie pasuje do nowego trendu. Przy zastosowaniu systemów wielkogabarytowych nadają się do przysłaniania dużych przeszkleń nawet do 4 m długości i 3 m wysokości. Możemy je wykonać w wielu dostępnych systemach w zależności od potrzeb i wariantu montażu.

Można je zamontować do sufitu lub ściany za pośrednictwem sporej ilości akcesoriów montażowych (uchwyty katowe, profile montażowe).

Wykonywana w zależności od szerokości w różnych systemach: Standard, Reverse, Cassette i Metal.

Wszystkie systemy możemy zamontować do sufitu, nadproża, ściany, wnęki okiennej czy za pomocą bezinwazyjnych uchwytów bezpośrednio do okna.

Każdy z systemów posiada mechanizm samohamujący w łańcuszku, opcjonalnie może to być mechanizm sprężynowy lub sterowanie elektryczne Na życzenie klienta rolety wolnowiszące możemy wykończyć falbanami w kilku wariantach.

Rolety dzień i noc (zobacz galerię)

Rolety dzień zadomowiły się na dobre w systemach przysłon okiennych. Tak naprawdę wykorzystujemy tu wszystkie dostępne systemy ROLET KASETOWYCH i ROLET WOLNOWISZĄCZYCH ale z zastosowaniem nowatorskich tkanin DZIEŃ-NOC. Kolekcja tkanin ciągle się powiększa w zależności od potrzeb każdy znajdzie coś dla siebie.

Kolekcja tkanin

Rolety w kasetach

Rolety wolnowiszące

Rolety dzień i noc

Kontakt


  [recaptcha]

  Główna 51e, Jazgarzew, 05-502 Piaseczno
  Poniedziałek 9:00 - 18:30 Wtorek 9:00 - 18:30 Środa 9:00 - 18:30 Czwartek 9:00 - 18:30 Piątek 9:00 - 18:30 Sobota 10:00 - 12:30

  Nasze produkty dostępne są również na portalu rolety dzień-noc