Żaluzje 50mm

Żaluzje 50mm

Żaluzje o szerokości lameli 50mm stanowią klasę samą w sobie. Aluminiowa odmiana "pięćdziesiątek" wykorzystywana jest najczęściej w biurowcach i obiektach użyteczności publicznej, choć równie okazale żaluzje te prezentują się w nowocześnie urządzonych pomieszczeniach mieszkalnych. Żaluzje 50mm drewniane to już nie tylko przysłona okienna ale bardziej mebel, idealnie nadaje się do stylowych i eleganckich wnętrz. Ciągle rozszerzana paleta kolorów drewna liczy ok. 90 kolorów, plus 5 kolorów żaluzji 50mm bambusowych. Oprócz żaluzji 50mm aluminiowych i drewnianych dostępne są także inne rodzaje lamel 50mm jak, PCV Tekstylnych (tzw. Ventex) a nawet skórzanych.

WARIANTY MONTAŻU I INSTRUKCJE POMIARU

Informacje o systemie

Żaluzje 50 Standard

Do wyboru drabinka taśmowa lub sznurkowa, maskownice z boczkami prowadzenie boczne, możliwe jest sterowanie elektryczne 230V lub bateryjne (tylko obrót lameli).

Elementy systemu

Belka dolna

Uchwyt montażowy uniwersalny

Hamulec

Przekładnia

Rynna stalowa

Szpulka

Dostępne opcje

Prowadzenie boczne

Maskownica drewniana

Drabinka taśmowa

Drabinka sznurkowa

Kolorystyka drabinek taśmowych

Sterowanie elektryczne

Możliwe jest tylko w żaluzji 50mm Standard z drabinką taśmową lub z drabinką sznurkową. Zależnie od specyfikacji żaluzji stosowane są silniki rurowe lub środkowe RTS lub sterowane przez zainstalowany już system tzw inteligentny dom. Cena żaluzji sterowanej elektrycznie dostępna tylko na indywidualne zapytanie.

Żaluzje 50 Classic (retro)

Mechanizm i okucia systemu retro 50mm

Kolekcja

Kolekcja Bambusowe

Kolekcja Baswood

Kolekcja glosy

Kolekcja kolor

Kolekcja laminowane

Kolekcja exclusive

Kolekcja aluminium

Kolekcja ventex

Kolekcja skórzane

Montaż na oknie

Wolnowiszące

Ventex

Kontakt


    [recaptcha]

    Główna 51e, Jazgarzew, 05-502 Piaseczno
    Poniedziałek 9:00 - 18:30 Wtorek 9:00 - 18:30 Środa 9:00 - 18:30 Czwartek 9:00 - 18:30 Piątek 9:00 - 18:30 Sobota 10:00 - 12:30

    Nasze produkty dostępne są również na portalu rolety dzień-noc